Kalendarz zajęć

Zasady zapisów na zajęcia grupowe:

1. Zapisać się można na zajęcia z maksymalnie 7-dniowym wyprzedzeniem.

2. W jednym czasie można mieć maksymalnie 7 rezerwacji. 

3. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 8 osób. W momencie zwolnienia miejsca pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma powiadomienie w postaci e-maila/SMS.

4. Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

5. W przypadku 3 nieobecności na zajęciach bez odwołania rezerwacji nałożona będzie blokada zapisów na 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 19 do 25-02-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:15  
60 min

Power Training

Adam

Indoor cycling

 
50 min

Profil Fat Burn

Jagoda

Indoor cycling

     
08:15
50 min

Wake Up!

Paula

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

50 min

CrossTrain + TRX

Marcus

Strefa funkcjonalna

50 min

Wake Up!

Paula

Sala Fitness

50 min

CrossTrain

Paulina

Sala Fitness

   
   
90 min

Joga 90 min

Honorata

Sala Fitness

   
09:15
50 min

Aktywnie Dojrzali

Honorata

Sala Fitness

   
50 min

Aktywnie Dojrzali

Honorata

Sala Fitness

 
50 min

Step Dance

Agata

Sala Fitness

 
30 min

Konsultacje dietetyczne

Paula

Kawiarenka

   
10:15          
50 min

Core Training

Agata

Sala Fitness

 
11:30          
60 min

Power Training

Adam

Indoor cycling

 
16:00          
50 min

TRX

Kajetan

Strefa funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

 
17:00      
30 min

Konsultacje z fizjoterapeutą

Rafał

Strefa funkcjonalna

     
50 min

Zumba

Harry

Sala Fitness

17:30      
30 min

Konsultacje dietetyczne

Paula

Kawiarenka

     
30 min

Konsultacje z fizjoterapeutą

Rafał

Strefa funkcjonalna

18:00
50 min

Aerobic Classic

Agata

Sala Fitness

50 min

Pilates

Honorata

Sala Fitness

50 min

Strong by Zumba™

Kinga

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

     
18:30
50 min

Profil Fat Burn

Paula

Indoor cycling

45 min

Endurance Classic

Artur

Indoor cycling

50 min

Profil Fat Burn

Piotr

Indoor cycling

 
60 min

Mix Class 60'

Adam

Indoor cycling

   
19:00
50 min

Core Training

Agata

Sala Fitness

50 min

TBC

Paula

Sala Fitness

50 min

Fat Burning

Paulina

Sala Fitness

50 min

Power Step

Agata

Sala Fitness

50 min

Jump & Pump

Agata

Sala Fitness

   
     
60 min

Trening Biegowy

Rafał

Trening na zewnątrz

 
19:30
45 min

Hill Mixed

Jagoda

Indoor cycling

60 min

Profil Interval 60'

Artur

Indoor cycling

         
20:00
50 min

Sexy Pupa

Paulina

Sala Fitness

50 min

CrossTrain / ABS

Ania

Strefa funkcjonalna

50 min

Power Pump

Paulina

Sala Fitness

70 min

Joga

Honorata

Sala Fitness

50 min

Bikini Body

Ania

Sala Fitness

   
 
50 min

Jump

Dominika

Sala Fitness

 
50 min

Trening Funkcjonalny

Agata

Strefa funkcjonalna

 
30 min

Konsultacje dietetyczne

Paula

Kawiarenka

 
21:00
50 min

Siła Biegowa

Rafał

Sala Fitness

           
← →