Kalendarz zajęć

Zasady zapisów na zajęcia grupowe:

1. Zapisać się można na zajęcia z maksymalnie 7-dniowym wyprzedzeniem.

2. W jednym czasie można mieć maksymalnie 7 rezerwacji. 

3. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 8 osób. W momencie zwolnienia miejsca pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma powiadomienie w postaci e-maila/SMS.

4. Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

5. W przypadku 3 nieobecności na zajęciach bez odwołania rezerwacji nałożona będzie blokada zapisów na 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 09 do 15-10-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:15  
50 min

Power Training

Adam

Indoor cycling

 
45 min

Good Day

Jagoda

Indoor cycling

     
07:15  
50 min

Body Fire

Ania

Sala Fitness

         
08:15
50 min

Wake Up!

Paula

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

50 min

CrossTrain + TRX

Marcus

Strefa funkcjonalna

50 min

Wake Up!

Paula

Sala Fitness

50 min

CrossTrain

Paulina

Sala Fitness

   
   
90 min

Joga 90 min

Honorata

Sala Fitness

   
09:15
50 min

Aktywnie Dojrzali

Honorata

Sala Fitness

       
50 min

Step Dance

Agata

Sala Fitness

 
10:15          
50 min

Core Training

Agata

Sala Fitness

 
11:30          
45 min

Power Training

Adam

Indoor cycling

 
15:00          
50 min

Hip Hop 6-12 lat

Ania

Sala Fitness

 
16:00          
50 min

Fit Dzieciaki 5-12 lat

zmiennie

Sala Fitness

 
50 min

TRX

Marcus

Strefa funkcjonalna

18:00
50 min

Basic Jump

Agata

Sala Fitness

50 min

Pilates

Honorata

Sala Fitness

50 min

CrossTrain

Marek

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

50 min

Zumba

Kinga

Sala Fitness

   
18:30
45 min

Endurance Advanced

Paula

Indoor cycling

45 min

Intro

Artur

Indoor cycling

45 min

Interval Mixed

Piotr

Indoor cycling

 
60 min

Mix Class 60'

Adam

Indoor cycling

   
19:00
50 min

Core Training

Agata

Sala Fitness

50 min

TBC

Paula

Sala Fitness

50 min

Fat Burning

Paulina

Sala Fitness

50 min

Power Step

Agata

Sala Fitness

50 min

Jump

Dominika

Sala Fitness

   
     
60 min

Trening Biegowy

Rafał

Trening na zewnątrz

 
19:30
45 min

Hill Moderate

Jagoda

Indoor cycling

60 min

Profil Interval 60'

Artur

Indoor cycling

45 min

Endurance Mixed

Piotr

Indoor cycling

       
20:00
50 min

Sexy Pupa

Paulina

Sala Fitness

50 min

Płaski Brzuch

Ania

Sala Fitness

50 min

Power Pump

Paulina

Sala Fitness

50 min

Aerobic Classic

Agata

Sala Fitness

50 min

Bikini Body

Ania

Sala Fitness

   
21:00
50 min

Siła Biegowa

Rafał

Sala Fitness

 
50 min

Jump

Agata

Sala Fitness

50 min

Joga

Honorata

Sala Fitness

     
← →