Kalendarz zajęć

Zasady zapisów na zajęcia grupowe:

1. Zapisać się można na zajęcia z maksymalnie 7-dniowym wyprzedzeniem.

2. W jednym czasie można mieć maksymalnie 7 rezerwacji. 

3. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 8 osób. W momencie zwolnienia miejsca pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma powiadomienie w postaci e-maila/SMS.

4. Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

5. W przypadku 3 nieobecności na zajęciach bez odwołania rezerwacji nałożona będzie blokada zapisów na 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 20 do 26-11-2017 »
Pn, 20-11-2017 08:15 - 09:05 Wake Up! Paula
09:15 - 10:05 Aktywnie Dojrzali Honorata
09:15 - 09:45 Konsultacje dietetyczne Paula
18:00 - 18:50 Aerobic Classic Agata
18:30 - 19:15 Endurance Advanced Paula
19:00 - 19:50 Core Training Agata
19:30 - 20:15 Hill Moderate Paula
ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:50 Sexy Pupa Paulina
21:00 - 21:50 Siła Biegowa Rafał
Wt, 21-11-2017 06:15 - 07:15 Power Training Adam
08:15 - 09:05 Zdrowy Kręgosłup Rafał
18:00 - 18:50 Pilates Honorata
19:00 - 19:50 TBC Paula
19:30 - 20:30 Profil Interval 60' Artur
20:00 - 20:50 Kalistenika Józef
20:00 - 20:30 Konsultacje dietetyczne Paula
Śr, 22-11-2017 08:15 - 09:05 CrossTrain + TRX Marcus
08:15 - 09:45 Joga 90 min Honorata
18:00 - 18:50 CrossTrain Marcus
ZASTĘPSTWO
18:30 - 19:15 Interval Mixed Piotr
19:00 - 19:50 Fat Burning Paulina
19:30 - 20:15 Endurance Mixed Piotr
20:00 - 20:50 Power Pump Paulina
21:00 - 21:50 Jump Agata
Cz, 23-11-2017 06:15 - 07:00 Good Day Jagoda
08:15 - 09:05 Wake Up! Paula
17:30 - 18:00 Konsultacje dietetyczne Paula
18:00 - 18:50 Zdrowy Kręgosłup Rafał
19:00 - 19:50 Power Step Agata
19:00 - 20:00 Trening Biegowy Rafał
20:00 - 20:50 Trening Funkcjonalny Agata
21:00 - 21:50 Joga Honorata
Pt, 24-11-2017 08:15 - 09:05 CrossTrain Paulina
18:00 - 18:50 Zumba Kinga
18:30 - 19:30 Mix Class 60' Adam
19:00 - 19:50 Jump Dominika
20:00 - 20:50 Bikini Body Ania
So, 25-11-2017 09:15 - 10:05 Step Dance Agata
10:15 - 11:05 Core Training Agata
11:30 - 12:30 Power Training Adam
16:00 - 16:50 Fit Dzieciaki 5-12 lat Agata
16:00 - 16:50 TRX Marcus