Kalendarz zajęć

Zasady zapisów na zajęcia grupowe:

1. Zapisać się można na zajęcia z maksymalnie 7-dniowym wyprzedzeniem.

2. W jednym czasie można mieć maksymalnie 7 rezerwacji. 

3. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 8 osób. W momencie zwolnienia miejsca pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma powiadomienie w postaci e-maila/SMS.

4. Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

5. W przypadku 3 nieobecności na zajęciach bez odwołania rezerwacji nałożona będzie blokada zapisów na 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 25-09 do 01-10-2017 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15-09:05

Wake Up!

Paula

Sala Fitness

09:15-10:05

Aktywnie Dojrzali

Honorata

Sala Fitness

18:00-18:50

Basic Jump

Agata

Sala Fitness

18:30-19:15

Endurance Advanced

Paula

Indoor cycling

19:00-19:50

Core Training

Agata

Sala Fitness

19:30-20:15

Hill Moderate

Jagoda

Indoor cycling

20:00-20:50

Sexy Pupa

Paulina

Sala Fitness

21:00-21:50

Siła Biegowa

Rafał

Sala Fitness

06:15-07:05

Power Training

Adam

Indoor cycling

07:15-08:05

Body Fire

Ania

Sala Fitness

08:15-09:05

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

18:00-18:50

Pilates

Honorata

Sala Fitness

18:30-19:15

Intro

Artur

Indoor cycling

19:00-19:50

TBC

Paula

Sala Fitness

19:30-20:30

Profil Interval 60'

Artur

Indoor cycling

20:00-20:50

Płaski Brzuch

Ania

Sala Fitness

08:15-09:05

CrossTrain + TRX

Marcus

Strefa funkcjonalna

08:15-09:45

Joga 90 min

Honorata

Sala Fitness

18:00-18:50

CrossTrain

Marek

Sala Fitness

18:30-19:15

Interval Mixed

Piotr

Indoor cycling

19:00-19:50

Fat Burning

Paulina

Sala Fitness

19:30-20:15

Endurance Mixed

Piotr

Indoor cycling

20:00-20:50

Power Pump

Paulina

Sala Fitness

21:00-21:50

Jump

Agata

Sala Fitness

06:15-07:00

Good Day

Jagoda

Indoor cycling

08:15-09:05

Wake Up!

Paula

Sala Fitness

18:00-18:50

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

19:00-19:50

Power Step

Agata

Sala Fitness

19:00-20:00

Trening Biegowy

Rafał

Trening na zewnątrz

20:00-20:50

Aerobic Classic

Agata

Sala Fitness

21:00-21:50

Joga

Honorata

Sala Fitness

08:15-09:05

CrossTrain

Paulina

Sala Fitness

18:00-18:50

Zumba

Kinga

Sala Fitness

18:30-19:30

Mix Class 60'

Adam

Indoor cycling

19:00-19:50

Jump

Dominika

Sala Fitness

20:00-20:50

Bikini Body

Ania

Sala Fitness

09:15-10:05

Step Dance

Agata

Sala Fitness

10:15-11:05

Core Training

Agata

Sala Fitness

11:30-12:15

Power Training

Adam

Indoor cycling

15:00-15:50

Hip Hop 6-12 lat

Ania

Sala Fitness

16:00-16:50

Fit Dzieciaki 5-12 lat

zmiennie

Sala Fitness

16:00-16:50

TRX

Marcus

Strefa funkcjonalna

 
← →