Kalendarz zajęć

Zasady zapisów na zajęcia grupowe:

1. Zapisać się można na zajęcia z maksymalnie 7-dniowym wyprzedzeniem.

2. W jednym czasie można mieć maksymalnie 7 rezerwacji. 

3. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 8 osób. W momencie zwolnienia miejsca pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma powiadomienie w postaci e-maila/SMS.

4. Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

5. W przypadku 3 nieobecności na zajęciach bez odwołania rezerwacji nałożona będzie blokada zapisów na 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Pn, 10-12-2018 08:15 - 09:05 Wake Up! Marcus
ZASTĘPSTWO
09:15 - 10:05 Aktywnie Dojrzali Honorata
18:00 - 18:50 Aerobic Classic Agata
18:30 - 19:15 Mod Int Bartek S.
ZASTĘPSTWO
19:00 - 19:50 Full Body Workout Agata
19:30 - 20:15 Classic End Bartek S.
ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:50 Sexy Pupa Paulina
21:00 - 21:50 Siła Biegowa Rafał
Wt, 11-12-2018 06:15 - 07:00 Endurance+Core Adam
08:15 - 09:05 Zdrowy Kręgosłup Rafał
18:00 - 18:50 Pilates Honorata
20:00 - 20:50 Super Brzuch Ania
21:00 - 22:00 FTI SPORT Adam
Śr, 12-12-2018 08:15 - 09:05 CrossTrain + TRX Marcus
08:15 - 09:45 Joga 90 min Honorata
18:00 - 18:50 Circuit Michał Wojtysiak
19:00 - 19:50 TBC Michał Wojtysiak
19:30 - 20:30 Profil Interval 60' Artur
20:00 - 20:50 Skalpel Paulina
Cz, 13-12-2018 06:15 - 07:00 Mod Hill Jagoda
08:15 - 09:05 Wake Up! Marcus
ZASTĘPSTWO
09:15 - 10:05 Aktywnie Dojrzali Honorata
17:30 - 18:00 Konsultacje z fizjoterapeutą Rafał
18:00 - 18:50 Zdrowy Kręgosłup Rafał
19:00 - 19:50 Power Step Agata
19:00 - 20:00 Trening Biegowy Rafał
19:30 - 21:00 FTI SPORT Artur
20:00 - 20:50 Zumba Harry
Pt, 14-12-2018 18:00 - 18:50 Strong Body Iza
19:00 - 19:50 Jump & Pump Agata
19:30 - 20:30 Mix Class 60' Adam
20:00 - 20:50 Bikini Body Ania
So, 15-12-2018 09:15 - 10:05 Step Dance Agata
10:30 - 11:30 Power Training Adam
11:30 - 12:20 Fit Dzieciaki 5-12 lat Agata