Kalendarz zajęć

Zasady zapisów na zajęcia grupowe:

1. Zapisać się można na zajęcia z maksymalnie 7-dniowym wyprzedzeniem.

2. W jednym czasie można mieć maksymalnie 7 rezerwacji. 

3. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 8 osób. W momencie zwolnienia miejsca pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma powiadomienie w postaci e-maila/SMS.

4. Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

5. W przypadku 3 nieobecności na zajęciach bez odwołania rezerwacji nałożona będzie blokada zapisów na 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:15  
45 min

Endurance+Core

Adam

Indoor cycling

 
45 min

Mod Hill

Jagoda

Indoor cycling

     
08:15
50 min

Wake Up!

Marcus

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

50 min

CrossTrain + TRX

Marcus

Strefa funkcjonalna

50 min

Wake Up!

Marcus

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

     
   
90 min

Joga 90 min

Honorata

Sala Fitness

 
09:15
50 min

Aktywnie Dojrzali

Honorata

Sala Fitness

   
50 min

Aktywnie Dojrzali

Honorata

Sala Fitness

 
50 min

Step Dance

Agata

Sala Fitness

 
10:30          
60 min

Power Training

Adam

Indoor cycling

 
11:30          
50 min

Fit Dzieciaki 5-12 lat

Agata

Sala Fitness

 
17:30      
30 min

Konsultacje z fizjoterapeutą

Rafał

Strefa funkcjonalna

     
18:00
50 min

Aerobic Classic

Agata

Sala Fitness

50 min

Pilates

Honorata

Sala Fitness

50 min

Circuit

Michał Wojtysiak

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

50 min

Strong Body

Iza

Sala Fitness

   
18:30
45 min

Mod Int

Bartek S.

Indoor cycling

ZASTĘPSTWO

           
19:00
50 min

Full Body Workout

Agata

Sala Fitness

 
50 min

TBC

Michał Wojtysiak

Sala Fitness

50 min

Power Step

Agata

Sala Fitness

50 min

Jump & Pump

Agata

Sala Fitness

   
   
60 min

Trening Biegowy

Rafał

Trening na zewnątrz

 
19:30
45 min

Classic End

Bartek S.

Indoor cycling

ZASTĘPSTWO

 
60 min

Profil Interval 60'

Artur

Indoor cycling

90 min

FTI SPORT

Artur

Indoor cycling

60 min

Mix Class 60'

Adam

Indoor cycling

   
20:00
50 min

Sexy Pupa

Paulina

Sala Fitness

50 min

Super Brzuch

Ania

Sala Fitness

50 min

Skalpel

Paulina

Sala Fitness

50 min

Zumba

Harry

Sala Fitness

50 min

Bikini Body

Ania

Sala Fitness

   
21:00
50 min

Siła Biegowa

Rafał

Sala Fitness

60 min

FTI SPORT

Adam

Sala Fitness

         
← →