Kalendarz zajęć

Zasady zapisów na zajęcia grupowe:

1. Zapisać się można na zajęcia z maksymalnie 7-dniowym wyprzedzeniem.

2. W jednym czasie można mieć maksymalnie 7 rezerwacji. 

3. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 8 osób. W momencie zwolnienia miejsca pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma powiadomienie w postaci e-maila/SMS.

4. Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

5. W przypadku 3 nieobecności na zajęciach bez odwołania rezerwacji nałożona będzie blokada zapisów na 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15-09:05

Wake Up!

Agata

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

09:15-10:05

Aktywnie Dojrzali

Honorata

Sala Fitness

18:00-18:50

Aerobic Classic

Agata

Sala Fitness

19:00-19:50

Core Training

Agata

Sala Fitness

19:30-20:20

Profil End

Robert

Indoor cycling

ZASTĘPSTWO

20:00-20:50

Sexy Pupa

Paulina

Sala Fitness

21:00-21:50

Siła Biegowa

Rafał

Sala Fitness

08:15-09:05

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

18:00-18:50

Pilates

Honorata

Sala Fitness

19:00-19:50

TBC

Ania

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

20:00-20:50

CrossTrain / ABS

Ania

Strefa funkcjonalna

08:15-09:05

CrossTrain + TRX

Marcus

Strefa funkcjonalna

08:15-09:45

Joga 90 min

Honorata

Sala Fitness

19:00-19:50

Fat Burning

Paulina

Sala Fitness

19:30-20:30

Power Training

Stanisław

Indoor cycling

ZASTĘPSTWO

20:00-20:50

Power Pump

Paulina

Sala Fitness

08:15-09:05

Wake Up!

Agata

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

17:00-17:30

Konsultacje z fizjoterapeutą

Rafał

Strefa funkcjonalna

17:00-17:50

Zumba

Harry

Sala Fitness

17:30-18:00

Konsultacje z fizjoterapeutą

Rafał

Strefa funkcjonalna

18:00-18:50

Zdrowy Kręgosłup

Rafał

Sala Fitness

19:00-19:50

Power Step

Agata

Sala Fitness

19:00-20:00

Trening Biegowy

Rafał

Trening na zewnątrz

20:00-20:50

Trening Funkcjonalny

Agata

Strefa funkcjonalna

19:00-19:50

Jump & Pump

Agata

Sala Fitness

19:30-20:30

Mix Class 60'

Adam

Indoor cycling

20:00-20:50

Bikini Body

Ania

Sala Fitness

09:15-10:05

Step Dance

Agata

Sala Fitness

10:15-11:05

Core Training

Agata

Sala Fitness

11:30-13:00

Trening MTB

Adam

Trening na zewnątrz

16:00-16:50

Fit Dzieciaki 5-12 lat

Agata

Sala Fitness

16:00-16:50

TRX

Marcus

Strefa funkcjonalna

 
← →